حلقه هاي صالحين

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  به نام خدا

  انبیاء(علیهم السلام) از طرف خدای تبارک وتعالی برای تربیت بشر وبرای انسان سازی آمدند، اساس عالم بر تربیت انسان است.(امام خمینی *رحمةالله علیه* صحیفه نور ج 14 ص 153)

  در راستای تحقق منویات امام راحل (ره) و ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای (حفظه الله) در سال 1387(ه ش) طرح صالحین کلید خورد .  

  شجره ی طیبه صالحین طرحی کشوری، جهت ارتقاء سطح معرفتی ، بصیرتی و مهارتی که بر آموزه های تربیت محور و عملکرد های پرورشی استوار است.

  حلقه های صالحین بسیج، گردهمایی روزانه یا هفتگی علاقه مندان به تعالی و طالبان رسیدن به قله های کمال و سعادت است ، حلقات وصل به معبود و پیوند به معشوق الهی است، حلقه های قرب ربِّ جلیل و قربانی نفس مریض وعلیل در بارگاه ملکوتی رحمن خلیل است.

  آری ، حلقه های صالحین ، ثمره ی شجره ی طیبه ی انقلاب اسلامی است که جوانان، نوجوانان و اهالی مسجد را با اسلام ، انقلاب برخاسته از اسلام ناب و اهداف و برنامه های متعالی نظام اسلامی ؛ با رویکردی تربیتی و تعالی بخش آشنا می سازد.

  در این راستا در نیمه ی دوم  سال 1395 طرح صالحین،  با راهبردی جدید و نگاهی تشکیلاتی و منظم در قالب (طرح تعالی) وبیشتر (مسجدمحور)، با برنامه هایی مفید، غنیّ و متنوع و با همکاری و همیاری دلسوزانه و افتخاریِ علاقه مندان حوزوی ودانشگاهی وبسیجیان مخلص وپرنشاط، به فعالیتش ادامه می دهد.

  مردم شریف و متدین اردکان ، به ویژه اهالی مسجد و پایگاه های مقاومت بسیج شهرستان، با انسجام و وحدت و حول محور ولایت ، با شرکت در حلقه های صالحین ، ادامه دهنده ی مسیر نورانی امام راحل عظیم الشأن«ره» و شهدای گرانقدراند.

  «این حلقات صالحین از کارهای خوب وبرجسته است ... کیفیت ها باید بالا برود؛ البته کیفیت بر کمیت ترجیح دارد ، لکن کمیّتِ با کیفیت  هم دارای اهمیت است یعنی گسترش سطحی وعرضی همراه با عمق یابی، هردو باید مورد توجه قرار بگیرد . امروز دنیای اسلام محتاج این حرکت بسیجی است.»(ولی امرمسلمین جهان امام خامنه ای حفظه الله 1/9/1391)  والسلام / 


  نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : جمعه 6 مرداد 1396 ساعت: 11:27
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها