چله ي رشد و بلوغ انقلاب در شهر

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  به نام خدا

  تلاقی سلایق مختلف سیاسی اجتماعی در نقطه ی عطفی مبارک، نوید بخش رسیدن به نوعی بلوغ سیاسی اجتماعی است.

  درآستانه ی 40 سالگی انقلاب اسلامی به نظر می رسد مردم شریف و به ویژه گروه های سیاسی شهرمان به رشد و بلوغی نزدیک می شوند که با معیارهای اسلامی همخوانی و هماهنگی دارد.

  هرچند نگاه اسلام وعلمای اسلام شناسی همچون علامه طباطبایی و استاد شهید مطهری بر فرد گرایی لیبرالیستی و اجتماع محوری سوسیالیستی نیست اما در عین حال  فرد واجتماع را در بلوغ فکری و رشد منطقی و ساختار سازی نظام مند، دخیل می دانند.

  و چه مبارک است رسیدن مردم و نخبگان یک شهر به نقاط مشترک  و ترک اختلافات و رویه های فکری شیطانی که هر چه در طول این 40 سال انقلاب ضربه خورده ایم از همین رویه هاست.

  جای جشن وذوق زدگی دارد پیروزی تبلور اسلام حقیقی و وحدت افکار بر نفاق و تفرقه ی ظاهربین در قالب اصول گرا نمایی و اصلاح طلب نمایی .

  امیدواریم تبلور این پیروزی  که در شورای اسلامی شهر اردکان بازتاب یافته با تصمیمات منطقی و عاقلانه ی اعضای بزرگوار،رشید و محترم آن تداوم داشته باشد وشاهد گسترش این نگاه  اسلام پسند در سایر مراکز تصمیم ساز وتصمیم گیر شهر وکشورمان باشیم .انشاءالله  


  نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : شنبه 4 شهريور 1396 ساعت: 14:50
  برچسب‌ها : بلوغ,انقلاب,
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها