باز طراحي مدل مديريت پيامبرص وعلي ع توسط ولي امر مسلمين

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  به نام خدا


  مدل مديريت پيامبر(صلي الله عليه وآله) و علي (عليه السلام) در امور راهبردي و کلان نظام اسلامي توسط رهبر عظيم الشان انقلاب باز طراحي و اجرايي شده است.


  ايشان با نگاهي بلند مدت به مديريت بحرانها در کشور و  ارائه ي مدلي بسيار مترقي و حکيمانه در برخورد با معضلات ، چه در بحث فتنه ي 88 و چه در برنامه ي برجام ، دو کار بسيار مهم انجام دادند ، يکي در بخش سياست خارجي و ديگري در مديريت و هدايت امورداخلي کشور.


  اما در بخش سياست خارجي که به نظرم داراي نکات مغفول عنه وکمتر توجه داده شده اي است ؛ ايشان با زيرکي و فراست هرچه تمام تر جايگاه نظام اسلامي ايران را لا اقل در عرض شش کشور قدرتمند جهان قرارداده ، ضمن تثبيت هر چه بيشتر کشورمان در جهان و منطقه، قدرت و جايگاه نظام اسلامي را فوق العاده ارتقا داد  به طوري که در عرصه ي سياست خارجي به صورت طبيعي -  حتي بگوييم برجام هيچ دستاوردي هم نداشت -  همين که در مقابل شش کشور مدعي قدرت و ثروت جهان قرار گرفتيم برنده ي اين جدال بزرگ معلوم شد .


  واما فرزانگي و درايت مقام معظم رهبري در مديريت و هدايت جريان هاي فکري و سياسي داخلي در مسئله ي برجام و قضيه ي فتنه ي 88 ، ارائه ي مدلي مبتني بر رهبري و هدايت صبورانه در ضمن  آگاهي بخشي دروني جامعه بود  و البته زمينه سازي نسبت به تجربه اي ديگر براي  برخي جريانات فکري وسياسي در شناخت دشمن غدار وخصم نابکار ، و از سويي غربال شدن،تصفيه و ريزش طبيعي و خودکار عناصر غيرخودي ، مغرض و خائن توسط خود مردم و نخبگان کشور بود.


  رفقا ! با مطالعه ي تاريخ و سيره ي پيشوايان اسلام، مي يابيم که اين مدل و متد مديريت کلان کشور، منطقه و حتي روش مديريت جهاني کاملا برگرفته از آموزه هاي اسلام، قرآن و اهل بيت عليهم السلام با چاشني نوآوري و خلاقيت توسط ولي امر مسلمين زمان دامت برکاته است. 


  اللهم احفظه و عجّل فرج مولانا صاحب العصر و الزمان (عج)

  نویسنده : بازدید : 14 تاريخ : دوشنبه 3 آبان 1395 ساعت: 2:11
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123